Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

umělý TRÁVNÍK

Zelený a hustý trávník po celý rok

Kdo by nechtěl mít na své zahradě nebo terase krásně zelený a udržovaný trávník po celý rok? Umělý trávník je skvělou volbou. Tyto trávníky jsou téměř bezúdržbové, nemusí se sekat, pokud z něj budete chtít dostat listí, stačí ho vysát vysavačem. Tím také snadno postavíte slehlé vlasy trávníku a na nečistoty postačí proud vody z venkovní hadice - více se o něj starat nemusíte. A hlavně ho nemusíte vůbec zalévat, což se určitě hodí v době, kdy je vody nedostatek.

I jeho životnost je vysoká. Určitě se nemusíte bát, že za pár let bude trávník nehezký a vypelichaný. Běžně má umělý trávník životnost kolem deseti až patnácti let. Vypadá jako opravdový, vaše zahrada nebo terasa bude celá pokrytá krásnou zelenou plochou a bude vypadat úchvatně – navíc téměř bez práce.

Pokládáme umělý trávník

Jedinou práci, kterou s ním budete mít, je jeho pokládka. Tu ale zvládne každý sám doma a nemusíte být ani zrovna zdatný kutil. Na přírodním podkladu se trávník nemusí lepit. Pro větší stabilitu a trvanlivost stačí pokládaný povrch posypat křemičitým pískem a na něj trávník jednoduše položit. Na betonovém nebo asfaltovém povrchu je nutné trávník nalepit.

Práci vám velmi usnadní spojovací páska pro trávník. Nemusíte se zdržovat s lepidlem a jednoduše spoje k sobě přilepíte pevnou páskou, se kterou se pracuje dobře a hlavně rychle.

 

Nejprodávanější

5900
288751590028875
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem