Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

O nás

Základní informace

Je nám ctí představit vám naší  společnost, která je zaměřena na distribuci a instalace dekorativních imitací rostlin (stromů, palem a květin) včetně příslušenství a souvisejících služeb.

Společnost Pianeta s.r.o. je distributorem několika významných evropských výrobců a jejím cílem je nabízet na českém trhu výrobky s vysokou mírou kvality zpracování a jedinečným designem. Produktové portfolio zahrnuje širokou škálu rostlin od těch, které jsou určeny pro dekorativní aranže až po zakázkovou výrobu velmi rozměrných stromů a palem.

Jelikož naše portfolio zahrnuje přibližně tisíc položek, rádi vám pomůžeme s výběrem a na základě vámi zadaných parametrů vám připravíme několik adekvátních variant, ze kterých si můžete následně vybrat tu, která nejvíce odpovídá vašim představám.

Díky našim zákazníkům se nám daří naše cíle a záměry naplňovat i v době, kdy jsou investice na podobné projekty zásadně eliminovány nebo i odkládány. Těší nás, že řada zákazníků se k nám vrací a že díky jejich doporučením se na nás obracejí zákazníci noví. NAŠE VÝHODY:

- skladba sortimentu, ze kterého si vybere skutečně každý

- individuální přístup ke každé zakázce

- rádi připravíme několik vhodných variant odpovídajících vašim požadavkům

- zakázková výroba

- naše výrobky uspokojí i tu nejnáročnější klientelu

- pravidelná aktualizace a doplňování sortimentu

 

 

DODACÍ PODMÍNKY:

Dodací lhůta se pohybuje od 2 do 30 dnů a to včetně zakázkové výroby.  Pro standardní zásilky primárně využíváme služeb společnosti Geis. Rozměrnější zásilky přepravujeme vlastní dopravou nebo prostřednictvím společnosti Toptrans.