Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

Umělé vánoční stromky

Pokud jste se rozhodli, že na letošní vánoce pořídíte vánoční stromek umělý, neměli byste jeho výběr podcenit. Budete jej používat řadu let a navíc právě stromeček je asi nejdůležitější vánoční dekorací a vlastně i symbolem celých vánoc.

Umělé vánoční stromečky prošly za poslední desetiletí obrovským vývojem. V současné době jsou k dispozici vánoční stromky, které se bez větší nadsázky dají označit jako živé.

Kromě klasických stromečků, jejichž jehličí je tvořeno proužky PVC, se vyrábějí i tzv. 3D umělé vánoční stromky.

Umělé vánoční stromky z PVC
Jejich jehličí tvoří klasické nařezané proužky z PVC. Ještě v nedávné době existoval pouze tento typ imitace jehličí. Výhodou je nízká cena a obvykle velká hustota stromečku. Na první pohled je obvykle zřejmé, že se jedná o umělý stromek. Jehličí ze slabší PVC folie poměrně brzy ztrácí pevnost a tím i původní tvar.

Umělé vánoční stromky z 3D jehličí
Tyto můžeme označit jako prémiové nebo luxusní vánoční stromečky.
Větvičky s jehličím jsou vyráběny metodou vstřikování plastu do forem, čímž se dosáhne téměř dokonalé „repliky“ přírodního jehličí.
Hlavní výhodou je velmi vysoká přirozenost a věrohodnost. Materiál je velice flexibilní a odolný. Krátkodobě jej lze umístit i v exteriéru.

Jedinou nevýhodou je vyšší cena. Ale vzhledem k tomu, že stromeček budete mít dlouhá léta a vánoční atmosféra bude s takovým stromkem dokonalá, vyplatí se do něho investovat.

I v této kategorii ale samozřejmě existují rozdíly. Velmi důležitá je kvalita zpracování, dostatečné množství použitého materiálu a jeho celková kvalita. U některých výrobců jsme se setkali se stromky, které vydávaly nepříjemný zápach nebo konce větviček byly nebezpečně ostré. Případně neměly dostatečnou reakci na oheň.
Doporučujeme pořizovat výrobky zavedených a osvědčených výrobců, nejlépe certifikované.

V této kategorii jsou stromečky, které mají jehličí kompletně z 3D jehličí (100%).
Mix PVC a 3D jehličí nenabízíme.

 
179
1650001179165000
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 52 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 52 položek celkem