Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

girlandy a věnce

Vyzdobte si domov na Vánoce krásně a slavnostně

Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce. A netěší se na ně zdaleka jen děti. K Vánocům totiž mimo jiné patří také výzdoba domovů. Čím více vyzdobený domov, tím lépe. Nasajte letos co nejvíce vánoční atmosféry a vyzdobte si jej podle svých představ. K vánoční výzdobě jistě patří věnec – ať už ten adventní, tak i závěsný na dveře.

Velmi oblíbené jsou umělé věnce, protože vydrží mnohem déle a použít je můžete i další rok. Umělý vánoční věnec zelený si můžete dozdobit podle sebe a svého vkusu. Sladit ho můžete do barev ozdob na vánočním stromečku a s jeho aranžováním si vyhrát. A nikde vám nebudou padat jehličky a také vám neopadá ani neseschne.

Co by byly Vánoce bez girlandy

Girlanda – nebo také věncoví, je ozdobný závěs určený k aranžování. Vánoční girlandy jsou tvořeny samozřejmě z větviček jehličnanů. Umělé girlandy dodají vaší vánoční výzdobě ještě více té pravé atmosféry. Pověsit si je můžete kamkoliv – na dveře, nad krb, ale nejlépe vypadají na oknech. Doplnit je můžete o světýlka a uvidíte, že z nich nespustíte oči. Umělá girlanda by neměla v žádné domácnosti na Vánoce chybět.

 
160
110011601100
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem