Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

Zakázková výroba

Zakázková výroba a instalace

Vážení zákazníci, rádi bychom vás seznámili s možností zakázkové výroby a dalších individuálních a specifických služeb.

Pokud potřebujete vyrobit například strom podle přesně daných parametrů (výška, šířka, výška kmene, výška koruny…), stačí nám zaslat vaše požadavky a my vám obratem zpracujeme kalkulaci i na několik různých variant.

Následně jsou prodiskutovány všechny potřebné detaily, tak aby se společně došlo k optimálnímu závěru.

Součástí tohoto procesu je i výběr ukotvení rostliny. Tzn. výběr květináče, popřípadě zvolení kovové základny pro instalace přímo na zem nebo pro zapuštění pod podlahu apod.

Samotná výroba, včetně doručení, trvá obvykle 2-3 týdny. V případě potřeby je tuto dobu možné zkrátit.

Zakázková výroba se netýká pouze velkých a rozměrných stromů a palem, ale i drobnějších rostlin a aranží. Jedním z oblíbených produktů jsou také například zástěny a předělové panely na terasy, balkony apod.

Ke standardním službám patří také instalace rostlin do vám vybraných (případně dodaných) květináčů a dodávka dekorační výplně. Po domluvě také běžně realizujeme instalaci a naaranžování přímo na místě – u zákazníka. To je vhodné zejména v případech, kdy je riziko poškození během přepravy nebo se jedná o složitější a náročnější realizaci.                    

 

 

Specifickou skupinou je ukotvení rostlin určených pro umístění v exteriéru. V těchto případech se musí splnit zejména dvě základní věci. Dostatečné a dobře „umístěné“ zatížení a také zajištění odvodu vlhkosti. To kromě otvorů ve dně květináče obnáší i zvolení ukotvení a použité výplně v květináči tak, aby se v něm nemohla držet voda a zajistil se její plynulý odtok.

                                

 

S výše uvedeným vám rádi pomůžeme a poradíme.