Tato nabídka není kompletní. Pokud jste cokoliv nenalezli, prosím, kontaktujte nás.

Umělé květiny k nerozeznání

Umělé květiny k nerozeznání

Patříte mezi typy lidí, kterým se nedaří vypěstovat krásné živé rostliny v květináči? Nezoufejte, s našimi umělými květinami si nemusíte dělat žádnou starost, umělé květiny jsou velmi nenáročné na údržbu. V nabídce nemáme jenom pokojové rostliny velké, najdete tam i například popínavé rostliny, kaktusy a mnoho dalších.

Obáváte se autentičnosti umělých květin? Můžete být v klidu, naše umělé květiny vypadají jako živé a málokdo je na první pohled rozezná. Pěnové květiny nebo samostatné květiny můžete využít jako dekoraci na místa, kde by se ani živým květinám nedařilo.

Umělé květiny i do exteriérů

Umělými květinami nemusíte vybavit jen interiér, nabízíme i květiny do zahrady a květiny do truhlíku. Jejich velkou výhodou je, že si můžete odjet na dlouhou dobu na dovolenou, a i po vašem příjezdu budou vypadat stále stejně krásně. Velmi oblíbené jsou i umělé trávy a mechy.

 

Umělé květiny mají v mém domě své čestné místo

IMG_20170316_153324yucca_truhlik

 

Miluji květiny a vše, co k nim neodmyslitelně patří. Jejich omamné vůně se snad nikdy nenabažím a o jejich vzhledu ani nemluvě. Bohužel ale, i přes mou neutuchající lásku ve svém domě nemohu mít příliš moc živých květin, jelikož jsou mým denním chlebem služební cesty, které mnohdy trvají i několik týdnů. Tudíž svou lásku ke květinám kompenzuji tak, že si vždy pořídím skvěle vypadající umělé květiny a kochám se doma jejich vzhledem, který je téměř k nerozeznání od těch živých.

Umělé květiny mému domu sluší

Kromě toho, že jsem neustále na cestách, se rovněž o živé květiny neumím ani příliš dobře starat. Má maminka si mých pár živých kousků vždy musela odvézt do své „záchranné stanice“, jak jejímu bytu říkám a postarat se o to, aby ty nebohé chuděrky nezemřely. Umělé květiny jsou tak pro mě skvělou alternativou květin živých, které by se u mě utrápily k smrti. Musím také uznat, že tyto překrásné květiny mému domu neskutečně sluší a jsem na nich takříkajíc závislá. Čas od času si ovšem udělám radost i živou květinou, o kterou se posléze musí starat, ač nerad můj přítel, který až takovou lásku ke květinám nevyznává.

Cycas Baby Country

Sortiment umělých květin je opravdu pestrý

Předtím, než jsem propadla kouzlu, kterým umělé květiny jen čiší, netušila jsem, jak velký sortiment umělých květin skutečně existuje. Od pokojových rostlin se dá sehnat vše až po kaktusy, sukulenty či rostliny vhodné do exteriéru či do truhlíku. Stejně tak lze sehnat i popínavé rostliny či girlandy. Nedávno mě dokonce můj přítel překvapil umělým pugetem růží. Některá žena by se mohla tímto gestem urazit, já jsem ovšem byla nadmíru spokojená. Vím totiž, že tento puget překrásných 30 růží, které jsem symbolicky dostala k mým 30 narozeninám, mi bude dělat společnost mnohem déle, než květiny živé, které bych po týdnu mohla vyhodit. Vše máte tedy své pro i proti.

Ficus Starlight Root, zeleno-bílý, 220cm